Керівник департаменту закупівель
Група компаній VITAGRO
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Група Компаній Vitagro охоплює напрями : рослинництво, садівництво, насіннєве виробництво, тваринництво, будівництво, цегельне виробництво, виготовлення і дистрибуція засобів захисту рослин, мікродобрив, насіння, а також найновіших інокулянтів, сонячна енергетика та інші напрями бізнесів запрошує до Команди : Керівника Департаменту закупівель (м.

Хмельницький) Вимоги : Вища освіта і досвід управління системою закупівель від 3х років. Знання повної послідовності процесу постачання, системи організації закупівельної діяльності.

Знання в товарознавстві, менеджменті, фінансах (управління бюджетами закупівель). Впевнений користувач ПК, знання 1С, Excel.

Аналітичний склад розуму, націленість на результат. Стратегічне мислення, активність, цілеспрямованість, стресостійкість.

Ефективна комунікація і активна життєва позиція щодо розвитку. Обов’язки : Планування, затвердження і контроль бюджету відділу.

Досвід визначення і впровадження показників для оцінки ефективності напрямків закупівельної діяльності. Досвід створення ефективної системи роботи з постачальниками, ведення успішних переговорів.

Планування та забезпечення виконання плану-графіка закупівель в рамках затверджених термінів і бюджетів. Організація, мотивація та контроль Команди відділу закупівель, комунікації з іншими підрозділами Компанії.

Контроль організації роботи з існуючими постачальниками і пошук нових постачальників та проведення переговорів для покращення умов співпраці.

Організація роботи по регулярному моніторингу цін конкурентів. Контроль і організація процесів щодо залишків, своєчасна організація оновлення асортименту товару.

Контроль оплат, економічних показників і доставки товару на склад в термін. Добре розвинені Soft skills і Hard skills навички.

Робота з дебіторською заборгованістю. Аналітика показників діяльності і впровадження ефективних проектів. Умови роботи : Офіційне працевлаштування.

Ринковий рівень заробітної плати і бонусної системи. Можливості для професійного і кар'єрного зростання. Компенсаційний пакет (оренда житла, амортизація авто і палива, інші види забезпечення).

Надсилайте, будь ласка, своє резюме з вказаним розміром бажаного доходу.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява