Procurement Manager (менеджер по закупкам)
Софтико
Киев, Киев
18 годин тому
source : Jobs.org.ua

Компанія працює з відомими IT-рішеннями (Solidworks, Bitdefender, Microsoft, Eset, Tableau, TeamViewer, Adobe та інші). Зараз в пошуках Procurement Manager.

Від кандидата ми чекаємо : Досвід роботи на аналогічній посаді (бажано, але не обов'язково). Досвід роботи з іноземними партнерами буде плюсом.

Знання англійської мови (Upper-Intermediate - must have). Аналітичний склад розуму, вміння працювати з цифрами. Відповідальність, уважність до деталей, комунікабельність.

Функціонал : Обробка та відповідь на запити відділу продажів щодо умов закупівель ліцензій. Розміщення замовлень на закупівлю програмного забезпечення в іноземних постачальників / дистриб'юторів.

Проведення онлайн / офлайн переговорів щодо умов співпраці з постачальниками / дистриб'юторами. Підтримка комунікацій з постачальниками з приводу угод, проєктів та проведення їх реєстрації.

Внесення закупівель та приходу на склад ліцензій в системі обліку. Контроль та ведення взаєморозрахунків із постачальниками.

Вивчення та підписання контрактів з постачальниками. Умови : Заробітна плата (обговорюється на співбесіді). Після трьох місяців роботи медичне страхування.

Йога та корпоративні заходи. Молодий колектив, середній вік колег 34 роки. Працювати необхідно буде в офісі за (5-ть) хвилин від м.

Либідська, повний робочий день. Якщо наша вакансія тобі сподобалась, тоді швидше відправляй своє резюме та долучайся до нашої команди!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява