Продавець-касир (вул. Степова,16)
EVA, Линия магазинов
Ровно, Ровненская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Це як раз для тебе, якщо : Є бажання навчитися працювати з касою. Навчитися правильно консультувати клієнтів з питань товару.

Освоїти стандарти обслуговування клієнтів. Отримати досвід роботи з товаром (проведення інвентаризацій, викладок, перевірка асортименту і т.

д.). Кожен новачок в магазині EVA проходить навчання в легкій ігровій формі, а отже ніякого нудного зазубрювання інформації! Не хочеш довго працювати на одній посаді?

Старайся і тебе планово підвищать менше, ніж за рік! І, звичайно, на новій посаді тебе чекають бонуси, програми мотивації і робота в дружній команді! Надсилай резюме, якщо : Маєш середню / середньо-спеціальну / вищу освіту.

Вільно володієш українською. Доброзичливий (-а). Комунікабельний (-а). Цілеспрямований (-а) і відповідальний (-а) Що потрібно робити : Консультувати клієнтів з питань товару.

Працювати з касовим апаратом. Виконувати планові показники з продажу та стандартів обслуговування. Викладати товар, стежити за асортиментом і дотриманням термінів придатності.

Брати участь в проведенні інвентаризацій. Працюй зручно працюй позмінно (денні зміни). Давай з нами! Будуй кар'єру вже сьогодні!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява