Ендокринолог
Smart Medical Center
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Про компаніюSmart Medical Center це мережа приватних багатопрофільних клінік у Києві. Наш пріоритет у роботі надання якісних медичних послуг із високим рівнем сервісу.

Шукаємо в команду дитячого лікаря-ендокринолога.Що ми пропонуємо : - Роботу в сучасній компанії, що стрімко розвивається : за 4 роки ми виросли в 3 рази.

 • Пропонуємо роботу в новому красивому приміщенні на новому сучасному медичному обладнанні.- Достойний рівень заробітної плати.
 • Нормований та зручний графік роботи (140 год / місяць) та відпустку (24 к. дні).- Офіційне працевлаштування.- Професійну реалізацію та розвиток у дружному і стабільному колективі- Шанобливе ставлення з боку керівництва й колег;
 • Комфортне робоче місце та дружній колектив.Вимоги : - Обов’язкова наявність спеціалізації дитяча ендокринологія, наявність другої спеціалізації буде перевагою.
 • В першу чергу зацікавлені в фахівцеві на повну зайнятість (5 днів на тиждень, 33 години консультативного прийому);- поліклінічний прийом в приватному багатопрофільному медичному закладі;
 • високий рівень професіоналізму;- вміння працювати в команді;- комунікабельність,- колегіальність;- впевнений користувач ПК.
 • Чекаємо на ваше резюме!Дізнатися більше про Smart Medical Center можна тут : https : / / smartmedicalcenter.ua / Долучайтеся! Будемо раді бачити Вас в команді!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява