начальник відділу захисту прав дітей, профілактичної діяльності, організації роботи з базою даних та діловодства служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації
Нова державна служба України
Херсон, Ukraine
5 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

 • Ступінь вищої освіти за освітнім рівнем магістра;
 • Вільне володіння державною мовою

  Вимоги до компетентності

  Досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років.

  Посадові обовязки

  1) Організація розроблення і здійснення заходів, спрямованих на поліпшення становища дітей, їх фізичного, інтелектуального і духовного розвитку.

  2) Забезпечення підготовки планів роботи, звітів про роботу, та надання відповідної інформації на сайт обласної державної адміністрації, забезпечення зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

  3) Забезпечення візуалізації геопросторової бази даних про мережу галузі.

  4) Підготовка пропозицій до проектів державних та регіональних програм, планів і прогнозів у частині соціального захисту, забезпечення прав, свобод і законних інтересів дітей.

  5) Забезпечення у межах своїх повноважень здійснення контролю за додержанням законодавства щодо соціального захисту дітей, у тому числі житлових та майнових прав.

  6) Забезпечення роботи координаційної ради у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  безстроково

  Умови оплати праці

 • Посадовий оклад 7050 грн.;
 • надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами);
 • надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу )

  Термін подачі заявок : 2021-06-07

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява