Кредитний експерт
Forward Bank
Хмельницкий, Хмельницкая область
23 годин тому
source : Jobs.org.ua

Forward Bank запрошує тебе стати частиною сильної команди професіоналів. Ми успішно розвиваємося з 2006 року. Пріоритетом нашої діяльності є якісне обслуговування приватних клієнтів.

Особливу увагу ми приділяємо сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і привабливим депозитним пропозиціям.

Наразі ми активно розвиваємо регіональну мережу і прагнемо бути представленні по всій території України, навіть у маленьких містах і селах.

Тому, ми запрошуємо тебе стати Кредитним експертом, представником Forward Bank у твоєму місті та пропонуємо тобі взаємовигідне партнерство.

Ми пропонуємо : динамічну та стабільну роботу у команді професіоналів інноваційного банку з розвиненою корпоративною культурою ти зможеш побудувати бізнес разом з Forward Bank ти зможеш працювати за власним розкладом, є можливість сумісництва у нас діє прозора система винагороди, ти матимеш можливість впливати на рівень свого заробітку та отримаєш конкурентоспроможний дохід, який безпосередньо залежить від якісних і кількісних показників продажів ти матимеш можливість участі у додаткових бонусних програмах у нас доступне дистанційне навчання продуктам і технікам продажу розпочнеш банківську кар'єру, отримаєш можливість самореалізації, подальшого зростання і розвитку разом з Forward Bank Чим ти будеш займатися : Залучення нових Клієнтів Банку, розвиток мережі продажів у своєму місті Забезпечення якості роботи з Клієнтами Банку, надання якісного сервісу з продажу банківських послуг Консультування Клієнтів Банку щодо програм споживчого кредитування Формування пакетів клієнтських справ і передача їх в офіс Банку.

Планування, адміністрування, контроль і аналіз роботи з проведення заходів, спрямованих на підвищення обсягу продажів Якщо Ти маєш проактивну життєву позицію, готовий до амбіційних викликів, до нового досвіду та знань, ми раді вітати тебе у команді Forward Bank!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява