Охоронник
TOPGUARD SEQURITY
Украина, Киев
2 днів тому
source : Jobs.ua

Охоронна компанія Топ Гард , з більш ніж двадцятирічним досвідом успішної роботи на ринку охоронних послуг.Запрошуємо до співпраці Охоронників.

Різноманітні об'єкти та гнучкі графіки роботи : Добові-Денні-Вахта.(1 / 2);(2 / 4);(2 / 2);(5 / 2);(7 / 7);(15 / 15).Функціональні обов'язки : забезпечення порядку.

попередження конфліктних ситуацій на території об'єктаконтрольно-пропускний режимВимоги до кандидатів : Відсутність судимостей.

Відсутність медичних протипоказань для роботи в охороні.Відповідальних, з бажанням працювати.Ми пропонуємо : Стабільну роботуВчасну виплату заробітної плати + преміїКомфортні умови праці та відпочинку, після робочої зміниЗабезпечення безкоштовним житлом (вахта)Можливість додаткових підробітокКар'єрне зростанняВ залежності від підібраного графіку роботи та об'єкта ,ставка за зміну від 400 до 1100 гривень.

Заробітна плата до ... 12000 грн / місяць.Підбір об'єкта, рівень заробітної плати, визначається після співбесіди.Час роботи інформаційних ліній : Понеділок-П'ятниця09 : 30-18 : 00

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява