Касир
Цитрус
Харьков, Харьковская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми у Цитрусі завжди говоримо : Яскраво жити не заборониш . Виглядай як хочеш, думай про все на світі, роби те, що до душі, і працюй у Цитрусі.

У нас діє лише одне правило : відрізнятись дозволено! Запрошуємо в нашу команду Касира Ти проти сірості та буденності? Ти за все нове?

Приходь і працюй! З нами ти отримаєш : Офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка та лікарняний Цікаву та стабільну роботу в яскравій команді Можливість впливати на свій дохід : ставка + KPI Всі умови для професійного і кар'єрного розвитку Можливість працювати з цікавим та унікальним товаром, який можна тестувати Корпоративні ціни на товар в Цитрус, безкоштовне користування електротранспортом в Цитрус Прокат та навчання в Цитрус Академії Майдан Свободи, 8.

З нами ти будеш : Проводити відкриття та закриття каси Проводити ранкові переоцінки, контролювати цінники Розраховувати покупців Вести облік готівки Вести касову документацію Вести підготовку до інкасації Приєднуйся до нас, якщо : Ти яскрава та відповідальна особистість У твоєму серці любов до людей, порядку Маєш досвід роботи касиром бажано Знайомий з веденням касової дисципліни Маєш навички роботи з 1С Цитрус. Відрізнятись дозволено!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява