Начальник дільниці, виконроб, майстер
ТОВ «Будівельна компанія «Адамант»
Украина, Киев
6 днів тому
source : Jobs.ua

Вимоги : Вища освіта (будівництво мостів, доріг).Досвід роботи не менше 3-х років.Знання нормативної бази в будівництві.Знання технології будівельного виробництва.

 • Впевнений користувач ПК.Відмінні комунікативні навички.Обов’язки : Організація проведення робіт на об&#;єкті;Постановка і контроль виконання завдань бригадам;
 • Ведення графіка виробничих робіт;Ведення і облік виконаних робіт, оформлення технічної документації (журнали виконання робіт, журнали техніки безпеки, журнали вхідного контролю матеріалів, інші спеціальні журнали), ведення виконавчої документації, оформлення актів;
 • Складання заявок на будівельні матеріали, транспорт, засоби механізації, інструмент, інвентар і т.д .;Забезпечення термінів, бюджету та якості будівельних робіт на об&#;
 • єкті;Проведення інструктажів робітників на об&#;єкті, контроль дотримання техніки безпеки;Складення та подання звітності.

  Умови роботи : Графік роботи з 9 00 до 18 00; сб. нд. вихідні.Молодий і дружній колективМожливість кар&#;єрного ростуОфіс в 10 хв.

  від метро Святошин або ЖитомирськаНаші об&#;єкти знаходяться по всій Україні, тому якщо ви з іншого міста, пишіть в якому місті проживаєте, або в якому місті зручно працювати, ми також будемо розглядати вашу кандидатуру.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява