Токар-розточувальник
МЕТИНВЕСТ
Запорожье, Запорожская область
18 годин тому
source : Jobs.org.ua

Метінвест міжнародна гірничо-металургійна група компаній, яка об'єднує видобувні та металургійні підприємства в Україні, Європі та США.

Ми контролюємо весь виробничий ланцюжок від видобутку руди та вугілля до виробництва напівфабрикатів та готової продукції.

А широка мережа збуту та близькість підприємств до основних залізничних ліній та портів дозволяє постачати сировину та металопродукцію у більш ніж 100 країн світу.

Вже більше 15 років ми є надійним та відповідальним партнером та роботодавцем. Сьогодні група об'єднує понад 90 000 співробітників, кожен з яких має гарантії та впевненість у завтрашньому дні.

 • Що потрібно робити : оброблювати складні деталі та вузли на координатно-розточувальних верстатах; працювати з вивірянням деталей та вузлів при їхній обробці у кількох площинах із застосуванням стійок, борштангів та фрезерних головок;
 • нарізати різьблення різного профілю та кроку; розточувати отвори на розточувальних верстатах всіх типів деталей. Наші очікування : наявність професійно-технічної освіти за фахом;
 • наявність посвідчення про кваліфікацію (розряд) буде перевагою; досвід роботи на верстатах від 1 року. Ми пропонуємо : офіційне працевлаштування та гарантовані виплати;
 • повністю білу та конкурентну заробітну плату; медичне страхування; трансфер на роботу; гуртожиток для іногородніх.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява