Торговий представник з авто
Profi-Trade+
Белая Церковь, Киевская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми : - Компанія з активних продаж на конкурентному ринку будівельних, авто-, та садових інструментів і комплектуючих https : / / profi-trade.

kiev.ua / - Компанія, яка продає свої Торгові марки, такі як BLACKSTAR, ULTIMA, RED CUT.- Компанія з розгалуженою філіальною мережею.

Центральній офіс знаходиться у м. Києві та 4 філіали : Житомир, Рівне, Миргород та Вінниця.- Ми не жадібні та готові ділитися своїм досвідом та навчати.

 • Кого шукаємо : - Командного гравця з яскраво вираженими лідерськими якостями- Відповідальну людину за свій індивідуальний і командний результат;
 • Ідейного генія, який не боїться впроваджувати в роботу зміни.- Колегу з власним авто та гаджетом на анроїд.Що пропонуємо : - Високий необмежений прозорий дохід по результатам сбс.
 • Кар'єрний ріст, Профі Трейд практикує ріст кадрів в компанії.- Регулярне навчання.- Бонусні програми зі всякими індивідуальними та командними заохоченнями.
 • Можливість реалізовувати власні проекти та ідеї.- Можливість купувати наш товар зі знижкою.- Компенсацію пального, моб.
 • зв’язку.Компанія веде активне, цікаве соціальне корпоративне життя https : / / www.facebook.com / profile.php?id 100024401466791Чекаємо на вас у нашій команді!Відправляйте своє резюме або дзвоніть : 093 115 23 12 Софiя

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява