Майстер (фармацевтичне виробництво)
АО Фармак
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Фармак з 2010 року є лідером та драйвером фармацевтичного ринку України*, найбільшим експортером лікарських засобів. Продукція компанії експортується до понад 20 країн світу.

У портфелі компанії нараховується 220 продуктових досьє. Наша компанія визнана кращим роботодавцем! Якщо Ви прагнете стрімкого кар'єрного та професійного розвитку, тоді можете скористатися нагодою і відправити своє резюме на посаду Майстер виробництва .

Ціль посади : Відповідати за організацію роботи по випуску якісних ЛЗ в зміні у відповідності до змінного завдання Основні обов'язки : Організовувати роботу персоналу в зміні, з метою виконання змінного завдання.

Здійснювати контроль за ходом технологічного процесу в зміні. Видавати в роботу сировину, матеріали, напівпродукти. Відповідати та забезпечувати своєчасне ведення технологічної документації.

Очікуємо від Вас : Вища хімічна освіта. Технологія фармацевтичних препаратів, біотехнологія , промислова біотехнологія, обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв, процеси і обладнання хімічних виробництв, хімічна технологія, хімічна інженерія, промислова фармація, хімічні технології неорганічних речовин, хімічні технології органічних речовин.

Базове розуміння вимог GMP. Уміння працювати з персоналом, організаційні здібності. Орієнтація на якість. Ми пропонуємо : Графік роботи : 2 роб / 2 вих, 1 зміна - з 07 : 00-19 : 00, 2 зміна - з 19 : 00 - 07 : 00 Соціальний пакет : офіційну заробітну плату два рази на місяць, привабливу преміальну систему, щорічну оплачувану відпустку від 24 днів, безкоштовне медичне страхування та оплату лікарняних.

Цікаву і динамічну роботу з комфортними умовами праці в стабільній компанії. Можливість працювати з кращими експертами в своїй галузі (35 кандидатів наук та 6 докторів наук).

Власні фармацевтичні розробки. Науковий розвиток (захист дисертацій на базі Фармак). Найбільший лабораторно-технічний комплекс R&D та 5 новітніх лабораторій.

Зручне розташування компанії на Подолі біля метро Т. Шевченко. *за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research за версіями журналів 'Фокус', 'Бізнес' та за підсумками дослідження 'Рейтинг роботодавців України 2018' - HeadHunter Україна

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява