Логопед, сурдопедагог
Ваш Слух Наша Забота, ООО
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми компанія ентузіастів, яка складається з аудіологів, слухопротезистів, майстрів з сервісного обслуговування. Ми віримо, що кожна людина унікальна і неповторна.

Ми намагаємося зробити все, щоб життя осіб з вадами слуху було наповненим палітрою різноманітних звуків. Шукаємо в свою команду сурдопедагога.

Вимоги : - Досвід роботи від 1 року з дітьми на посаді логопеда або сурдопедагога- Освіта вища за напрямками Логопедія, Сурдопедагогика, Дефектологія.

 • Знання основ вікової педагогіки, психології і дефектологіі- Знання ПКУмови роботи : Повна зайнятість. Робота в офісі. Сучасне обладнання.
 • Можливість професійного зростання та розвитку. Базова заробітна плата + мотивації, офіційне працевлаштування. Режим роботи : з 9.

 • 00-18.00 (понеділок-п'ятниця).Обов'язки : - Діагностичне обстеження, розвиток слухового сприйняття мови у дітей з порушеним слухом (глухота, приглухуватість, стан після кохлеарної імплантації)- проведення індивідуальних або групових занять з дітьми, які мають порушення слуху;
 • участь в розробці методичних матеріалів по роботі з дітьми з порушеннями слуху;- консультування батьків.- рекомендації по корекції налаштування слухових апаратів та кохлеарних імплантів;
 • Діагностика мовних (слухових) порушень;- Проведення індивідуальних занять;- Корекція звуковимови, виправлення мовних порушень у дітей.
 • також є можливість проведення курсів раннього розвитку дітей.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява