Секретар судового засідання
Нова державна служба України
Апостолово, Ukraine
3 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

 • наявність вищої освіти ступеня не нижче молодшого бакалавра за напрямом Правознавство ;
 • без вимог до досвіду роботи;
 • вільне володіння державною мовою.

  Вимоги до компетентності

 • 1) вміння працювати з інформацією;
 • 2) орієнтація на досягнення кінцевих результатів;
 • 3)вміння вирішувати комплексні завдання;
 • 4)здатність працювати в декількох проектах одночасно;
 • 5) вміння працювати в команді

  Посадові обовязки

  За розпорядженням головуючого судді повідомляє осіб, які беруть участь у судовому розгляді, про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії шляхом надсилання судових викликів, повідомлень та повісток, які мають відповідати вимогам, встановленим Кодексом адміністративного судочинства України, Цивільним процесуальним кодексом України, Кодексом України про адміністративні правопорушення, Кримінальним процесуальним кодексом України.

  Здійснює перевірку осіб, які викликані в судове засідання, з’ясовує причини відсутності та доповідає про це головуючому судді, у разі необхідності зазначає на повістках час перебування в суді.

  У разі відсутності судового розпорядника, секретар судового засідання вручає особам, які беруть участь у судовому розгляді, пам’ятку про їхні права та обов’язки.

  Здійснює формування та оформлення судових справ відповідно до вимог розділу 7 Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах.

  Після закінчення розгляду судової справи (кримінального провадження) по суті, у тому числі під час підготовчого провадження, та ухвалення повного тексту судового рішення, передає справу до канцелярії суду у п’ятиденний строк по журналу розгляду судових справ і матеріалів.

  У разі надання речового доказу безпосередньо в судовому засіданні, секретар судового засідання не пізніше наступного робочого дня передає речовий доказ для реєстрації іншому працівнику апарату суду, на якого покладено виконання таких обов’язків.

  Здійснює заходи щодо отримання розписки осіб з даними про повідомлення таких осіб про дату, час та місце наступного судового засідання, про одержання копії проголошенного судового рішення, про одержання судових викликів в наступне судове засідання.

  Здійснює оформлення копій судових рішень для направлення сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі та фактично не були

  присутніми в судовому засіданні при розгляді справи.

  Здійснює фіксування судового процесу (судового засідання) або проведення судового засідання в режимі відеоконференції за допомогою технічних засобів відповідно до Інструкції про порядок роботи з технічними засобами фіксування судового процесу (судового засідання), затвердженої наказом ДСА України від 20.

  09.2012 108 (зі змінами), Інструкції про порядок роботи з технічними засобами відеозапису ходу і результатів процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції під час судового засідання (кримінального провадження), затвердженої наказом ДСА України від 15.

  11.2012 155. Веде журнал судового засідання, протокол судового засідання.

  Вносить достовірні відомості до Автоматизованої системи документообігу суду відповідно до наданих прав та функціональних обов’язків про розгляд справ та матеріалів, які знаходяться у провадженні судді.

  Здійснює оформлення та розміщення списків справ, призначених до розгляду, на дошці оголошень суду.

  Виконує інші доручення судді, що стосуються організації розгляду судових справ.

  Виконує вимоги Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах та є відповідальною за збереження процесуальних та інших документів, а також за нерозголошення інформації, що міститься в них, крім випадків, передбачених законодавством.

  Виконує інші доручення голови суду та керівника апарату суду.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  Безстрокове призначення

  Умови оплати праці

  Посадовий оклад 4810 грн., надбавка за ранг державного службовця ( від 200 до 500 грн), надбавка за вислугу років -3 відсотки посадового окладу за кожний повний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу, інші виплати, надбавки ,премії - у разі встановлення, за наявності достатнього фонду оплати праці

  Термін подачі заявок : 2021-12-09

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява