Менеджер з продажу автомобілів
Black Car
Львов, Львовская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Опис Компанії : Компанія Black Car ( https : / / blackcar.com.ua) спільно з провідною американською компанією Ultimate Motors LLC,(www.

ultimate-motors-llc.business.site) надає комплекс професійних послуг з придбання автомобілів із США, Європи, консультація, підбір автомобіля, експертна оцінка авто перед відправленням, покупка і доставка автомобіля в Україну.

Для нашого офісу у Львові, ми шукаємо перш за все працівника зі стажем роботи в напрямку менеджер з продажу автомобілів з США, також розглянемо кандидатів без стажу роботи, але з великим бажанням стати фахівцем в цій галузі, людей які хочуть працювати та заробляти, з орієнтацією на якість і результат, які здатні до швидкого навчання та бажають кар'єрного росту.

Ми працюємо на% від продажів, ставку Ви отримаєте після першого продажу авто. PS. Якщо Ви вроджений продавець і знаєте як продати сніг зимою то ми чекаємо на Вас.

Вимоги : - любов до автомобілів- комунікабельність- грамотна мова- здатність до швидкого навчання та розвитку- уміння працювати як самостійно, так і в команді- вік від 20 до 35 років Обов'язки : - підготовка комерційних пропозицій- консультування потенційного клієнта- проведення переговорів, заключення договорів- підбір автомобілів і розрахунок транспортно-логістичних послуг- продаж автомобілів з парковки компанії- пошук клієнтів Умови роботи : - час роботи з 9 : 00 до 18 : 00 пн-пт- новий комфортний офіс, персональне робоче місце, комп'ютер- участь у корпоративних заходах компанії- дружній колектив

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява