Головний СХ-менеджер ГО
Спеціаліст та керівник головного офісу
Днепр, Днепропетровская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

ПриватБанк є найбільшим банком України та одним з найбільш інноваційних банків світу. Займає лідуючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі та складає близько чверті всієї банківської системи країни.

Ми шукаємо Головного СХ-менеджера ГО, який прагне працювати в динамічному середовищі та розділяє цінності взаємної довіри, відкритості та ініціативності.

Ми прагнемо знайти цілеспрямованого професіонала, що вміє працювати в режимі багатозадачності, з відмінними комунікативними навичками, орієнтованого на якість та результат.

Основні обов’язки : Забезпечує виконання Стратегії Управління в частині розбудови клієнтоцентричної культури та підвищення якості обслуговування.

Впроваджує візію, принципи та стандарти сервісу. Впроваджує програм перевірки дотримання стандартів сервісу. Розробляє методичні матеріали та інструкцій щодо сервісу та якості обслуговування.

Розробляє таімплементує навчальні програм з сервісу та клієнтського досвіду. Імплементує програми додаткової мотивації для лідерів за показниками сервісу та якостіобслуговування.

Допомагає проводити регулярний аналіз роботи макрорегіонів щодо показників якостіобслуговування та клієнтського досвіду, відслідковування динаміки, формування рейтингівгірших / кращих.

Бере участь у робочих групах з впровадження пілотних проектів для розвитку клієнтоцентричної культури та покращення клієнтського досвіду.

Основні вимоги : Від 2 років досвіду роботи на аналогічній посаді Просунутий користувач MS Office, PowerPoint, Excel (діаграми та типові функції аналізу).

Знання української мови (у т. ч. ділової) та іноземної мови (англійської) в межах, необхідних для ефективного виконання своїх функцій.

Своїм співробітникам ми пропонуємо : Роботу в найбільшому та інноваційному банку України Офіційне працевлаштування та 24 календарних дні відпустки Конкурентну заробітну плату Медичне страхування та корпоративний мобільний зв’язок Корпоративне навчання Сучасний комфортний офіс Цікаві проєкти, амбіційні задачі та динамічний розвиток Дружній професійний колектив та сильну команду Ви не впевнені, чи надсилати резюме?

Думаєте, що на заваді буде зрілий вік або обмеження через стан здоров’я та фізичні можливості? Не сумнівайтеся. ПриватБанк надає рівні можливості всім кандидатам і вітає у своїй команді різноманітність.

Ми переконані, що різноманітність та інклюзія допомагають досягати амбітних результатів у бізнесі й щодня створювати омріяне майбутнє для громадян.

Усі кваліфіковані кандидати отримують рівні можливості під час відбору на вакантні посади незалежно від расової чи етнічної належності, статі, віку, сімейного стану та інвалідності.

Якщо ви маєте статус особи з інвалідністю, ми надамо вам додаткову допомогу й супровід упродовж процесу відбору. Просимо звертатися для особистої консультації щодо вакансії, яка вас зацікавила.

Банк докладає максимум зусиль для створення робочих місць відповідно до вимог певного статусу.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява