Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, інфраструктури, цивільного захисту населення та оборонної роботи Новоград-Волинської районної державної адміністрації
Нова державна служба України
Житомир, Ukraine
2 годин тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта : ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра, галузь знань

Досвід роботи : не потребує

Володіння державною мовою : вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимоги до компетентності :

1. Командна робота та взаємодія :

 • розуміння ваги свого внеску у загальний результат (структурного підрозділу / державного органу);
 • орієнтація на кінцевий результат;
 • готовність працювати в команді та сприяти колегам у їх професійній діяльності задля досягнення спільних цілей
 • 2. Якісне виконання поставлених завдань

 • чітке і точне формулювання мети, цілей і завдань службової діяльності;
 • комплексний підхід до виконання завдань, виявлення ризиків;
 • розуміння змісту завдання і його кінцевих результатів, самостійне визначення можливих шляхів досягнення
 • 3.Стресостійкість

 • уміння розуміти та управляти своїми емоціями;
 • здатність до самоконтролю;
 • здатність до конструктивного ставлення до зворотного зв’язку, зокрема критики;
 • оптимізм
 • Знання законодавства :

 • 1. Конституції України;
 • 2. Закону України Про державну службу ;
 • 3. Закону України Про запобігання корупції та іншого законодавства

  Знання у сфері :

  1. Кодекс цивільного захисту України.

  2. Постанова Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року 11 Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту .

  3. Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 року 101 Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту .

  4. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року 841 Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій .

  6. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року 443 Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту .

  7. Постанова Кабінету міністрів України від 26 червня 2013 року 444 Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях .

  8. Постанова Кабінету міністрів України від 09 січня 2014 року 6 Про затвердження Переліку об’єктів, що належать суб’єктам господарювання, проектування яких здійснюється з урахуванням вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту .

  9. Постанова Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року 138 Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту .

  10. Постанова Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року 641 Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 .

  Уміння працювати з комп’ютеромвільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Exсel, Outlook)

  Посадові обовязки

  Розробляє і реалізовує місцеві програми у сфері цивільного захисту населення та оборонної роботи, взяття участі у наданні пропозицій до створення та реалізації створених державних програм у цій сфері.

  Організує оповіщення керівного складу та сил районної ланки обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

  Бере участь у створенні, накопиченні, збереженні, розподілу районного матеріального резерву для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків, у тому числі засобів радіаційного і хімічного захисту для забезпечення непрацюючого населення і сил цивільного захисту, а також проведені заходів з життєзабезпечення постраждалого населення та наданні йому матеріальної та фінансової допомоги.

 • Бере участь у плануванні, організації та проведенні евакуації населення із зон надзвичайних ситуацій (зон можливих бойових дій в особливий період);
 • в організації проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, координації діяльності комунальних аварійно-рятувальних служб, формувань і спеціалізованих служб цивільного захисту району.

  Бере участь у реалізації інженерно-технічних заходів цивільного захисту при розробленні містобудівної та проектної документації, в тому числі заходів, спрямованих на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління райдержадміністрації, сільських, селищної рад, в особливий період.

  Розробляє проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, районних програм з питань цивільного захисту та оборонної роботи.

  Готує пропозиції з питань цивільного захисту до проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку району на рік.

  Бере участь у здійсненні заходів щодо запобігання і протидії корупції.

  Забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.

  Здійснює інші передбачені законом повноваження

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  Безстрокове призначення на посаду

  Для осіб старше 65 років - на один рік

  Умови оплати праці

  Посадовий оклад 5300 гривень.

 • інші надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу , надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службоця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами)

  Термін подачі заявок : 2021-06-15

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява