начальник відділу проведення митного аудиту
Нова державна служба України
Запорожье, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта вища, не нижче ступеня магістра.

Досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Вільне володіння державною мовою.

Посадові обовязки

1) Дотримання вимог Конституції України, Митного кодексу України, Закону України Про державну службу , інших законів України, та інших нормативно-правових актів, розпорядчих документів з питань митної справи, контроль за дотриманням яких покладено на Держмитслужбу.

2) Керівництво та організація роботи відділу із забезпечення виконання завдань і функцій покладених на відділ, виконання плану роботи митниці з питань компетенції відділу, здійснення моніторингу та контролю за виконанням працівниками відділу посадових обов’язків, правил внутрішнього трудового розпорядку.

3) Проведення в структурному підрозділі роботи щодо заохочення та мотивації особового складу, створення сприятливого організаційного та психологічного клімату, формування корпоративної культури у колективі відділу, розв’язання конфліктних ситуацій.

4) Координація діяльності посадових осіб відділу по виконанню завдань та ключових показників шляхом розробки положення про відділ, посадових інструкцій працівників відділу, їх погодження та надання на затвердження, розгляду вхідної кореспонденції, проведення нарад з працівниками відділу.

5) Забезпечення підвищення рівня професійної компетентності державних службовців відділу : визначення тематики професійного навчання, планування професійного навчання, проведення навчань.

6) Вжиття у межах компетенції заходів щодо запобігання та протидії корупції, контроль за їх реалізацією.

7) Організація взаємодії, у межах компетенції відділу, із структурними підрозділами Запорізької митниці, Держмитслужби шляхом надання методичної і практичної допомоги, організації та проведення семінарів, нарад, круглих столів , тощо, підготовка аналітичних та інформаційних матеріалів.

8) Організація та контроль аналітичної роботи, спрямованої на виявлення фактів митного оформлення товарів і транспортних засобів комерційного призначення з порушенням вимог чинного законодавства для проведення документальних перевірок платників податків.

9) Ініціювання у спосіб та на умовах, визначених митним законодавством, проведення експертиз, аналіз їх висновків для забезпечення проведення контрольно-перевірочної роботи.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково.

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно.

Умови оплати праці

Надбавки, премії та інші виплати відповідно до статей 50-52 Закону України від 10.12.2015 889-VІІІ Про державну службу ), ст.

585 Митного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2021 р. 1103 Деякі питання оплати праці посадових осіб та працівників митних органів .

Інші виплати, надбавки, премії у разі встановлення.

Термін подачі заявок : 2021-11-30

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява