Content creator, SMM-менеджер (жіночий одяг)
Feminista
Львов, Львовская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми магазин інтернет-магазин жіночого одягу FEMINISTA. В нашу команду потрібно активна, енергійна, позитивна дівчина з існуючим досвідом і величезним бажанням досягнення нових вершин в SMM і PR.

Якщо у тебе є цей запал, то нам точно по шляху.Загальні вимоги : - знання рекламних кабінетів Instagram, Facebook, вміння аналізувати ефективність проведених рекламних кампаній- почуття стилю, вміння створювати стильний і яскравий контент (фото / відео)- досвід фотографа, роботи з фоторедакторами Lightroom, Photoshop та ін.

вітається- високий рівень відповідальності і самоорганізації- наявність успішних кейсів в InstagramОбов’язки : - створення контенту для сторінок бренду в Instagram, Facebook- створення контенту для інтернет-магазину (наповнення фото)- самостійна фото та відео зйомка моделей- підготовка відзнятого матеріалу для публікації- складання короткострокового і довгострокового контент-плану для кампаній в соц.

мережах- залучення аудиторії (конкурси, активності і т.д.)- робота з блогерами- аналітика та звітністьМи пропонуємо : - графік пн-пт- на початок співпраці віддалена робота з дому- можливість реалізувати власні креативні задуми та ідеї- оплачуване навчання на семінарах і курсах, які допоможуть підвищити кваліфікацію- з / п 8000 12000 грн.

за результатами співбесіди, залежить від досвіду, повної / неповної зайнятості. Бажаний рівень заробітної плати вказуйте в резюме.

Розглянемо всі варіанти.Обов’язкова умова : прийшли нам посилання на особистий профіль в instagram, а також приклади проектів, з якими у тебе є успішний досвід роботи.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява