Керуючий магазином (Єва)
EVA - линия магазинов
Черноморск, Одесская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Вимоги : - Вища освіта; - Д / р на керівній посаді в торгівлі від 1 року (надається перевага кандидатам з досвідом роботи в магазинах формату дрогері , мережевих супермаркетах);
 • Відмінне знання ПК (Word, Excel, ел. пошта); - Досвід управління персоналом від 10 осіб. Особисті якості : Клієнтоорієнтованість, управлінські якості, націленість на результат, лідерські якості, відповідальність, доброзичливість, стресостійкість.
 • Посадові обов’язки : - Виконання плану продаж магазину; - Забезпечення якісного обслуговування клієнтів; - Аналіз економічних показників роботи магазину, розробка і впровадження заходів по їх покращенню;
 • Відбір, мотивація та навчання персоналу магазина; - Планування, контроль і аналіз всіх торгових і організаційних процесів магазину.
 • Графік работы : Пн-Пт, 2 вих З питань працевлаштування звертайтесь за телефоном : 097-041-82-83.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява