Старший фахівець з кібербезпеки
Veon
Kyiv, Ukraine
3 днів тому
 • Основні посадові обов’язки : Виконання контролю за застосуванням систем захисту інформаційної безпеки Компанії; Розробка нормативної документації (процедур, інструкцій) щодо забезпечення та застосування систем захисту інформаційної безпеки Компанії;
 • Вирішення інцидентів кібербезпеки в корпоративні мережі та системах Компанії;Розробка і контроль компенсуючих заходів по захисту від зловмисного коду виходячи з вимог кібербезпеки;
 • Впроваджує та забезпечує технічну підтримку визначених систем інформаційної безпеки; Розробка пропозицій щодо автоматизації та заходів по контролю за застосуванням систем захисту інформаційної безпеки Компанії .

  Тестує функціональність та готує відповідні висновки для нових інформаційних систем безпеки. Шукає можливі вразливості в безпеці ІС, відстежує факти по детектуванню зловмисного коду в корпоративні мережі Компанії за допомогою відповідних програмних комплексів.

  Контроль дій адміністраторів та користувачів в інформаційних системах Компанії.Перевіряє відповідність технічного стану інформаційних систем вимогам інформаційної безпеки.

  Готує пропозиції щодо підвищення рівня безпеки інформаційних систем. Проводить розслідувань інцидентів з інформаційної безпеки в Компанії.

  Готує проекти документів політики інформаційної безпеки.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява