Викладач англійської мови
Flash
Украина, Винница
2 днів тому
source : Jobs.ua

ЧОМУ ВАРТО ДОЄДНАТИСЯ ДО КОМАНДИ FLASHМи найбільша та найефективніша школа для вивчення англійської мови у Вінниці та одні з лідерів ринку в Україні.

Школа англійської мови FLASH це результати, що бачать усі.Хто ми?Ми авторська методика викладання, створена власницею школи FLASH Тетяною Тасиць, яка показує свою результативність у вивченні англійської мови як серед дітей, так і серед дорослих вже протягом 15 років.

Ми системний та практичний підхід до роботи на кожному рівні : від методичних основ до роботи з мотивацією наших студентів.

Ми команда професіоналів, в якій кожен розкриває свій потенцаіл та можливості.Ми найбільша мережа та найбільша кількість учнів у Вінниці та найдружніший колектив.

Ми переможці конкурсу Народний Бренд вже 10 років поспіль.Ми це результати, якими пишається кожен член нашої команди.Ми це постійне самовдосконалення, покращення та досягнення нових цілей.

Що ми пропонуємо : Навчання нашій методиці викладання (методика дієва для роботи групах в першу чергу).Постійну методичну підтримку та забезпечення зі сторони школи.

Велику кількість студентів та достатній об'єм роботи без простою .Можливість зростати професійно та особистісно, підвищуючи свою кваліфікацію і зарплатню.

Можливість переїзду та працевлаштування в нашому філіалі в іншому місті.Можливість вертикального кар'єрного зростання в адмін або на посаду керівника різного рівня.

Можливість долучитись до проектів з розвитку методики, навчальних матеріалів та компанії в цілому.Можливість приймати участь і розвивати себе в дотичних проектах компанії.

Соц пакет : офіційне працевлаштування та стаж, лікарняні, відпустки, декрет та збереження робочого місця.13-та зарплата щороку після 3 років роботи в нашій компанії.

 • Корпоративні туси та премії.Кого ми бачимо в своїй команді : людей, що люблять англійську, знають її та хочуть передавати свої знання іншим;
 • людей, що хочуть пишатися плодами своєї роботи;людей, які здатні працювати наполегливо та бути справжнім членом команди;людей, що, може, навіть не мають досвіду, але готові навчатись та ставати професіоналами;
 • людей, що люблять та поважають інших людей.Ніхто не є ідеальним, але кожен із нас має свої мрії, потенціал та здібності. Для початку варто просто захотіти, а потім зробити все можливе, щоб стати професіоналом.

  Якщо це ВИ, тоді давайте обговоримо деталі. ;)Запис на співбесіду за телефоном : (096) 204 06 13 або надсилайте резюме на адресу rd1vin flashstudies.net. Чекаємо саме на вас!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява