HR-менеджер / Recruiter
Fin Space
Львов, Львовская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Міжнародна консалтингова компанія потребує комунікабельного та відповідального рекрутера. Вам необхідно буде займатися пошуком та залученням до роботи нових кандидатів на відкриті вакансії.

ОПИС ВАКАНСІЇ : - М. Львів - Графік з 10 : 00 до 19 : 00 (5 / 2) - Виплати 2 рази на місяць - Корпоративи - Премії та конкурси ВИМОГИ : - комунікабельність - грамотність (письмова та усна) - знання англійської та інших мов буде перевагою - охайний зовнішній вигляд - досвід не обов'язковий ОБОВ'ЯЗКИ : - пошук та відбір кандидатів на відкриті вакансії - проведення співбесід з кандидатами - розміщення нових вакансій - ведення звітності EXCELОПИС : УМОВИ : - Робота буде проходити в комфортному офісі із усіма зручностями (кава, чай, солодощі).

 • Щомісячні корпоративні заходи та тренінги для підвищення кваліфікації - При переїзді з іншого міста допомагаємо знайти житло Для запису на співбесіду телефонуйте +380 68 048 0814 або залишайте відгук до вакансії. HR менеджер Руслан.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява