Менеджер з продажу автозапчастини та паливно-мастильних матеріалів
ASG
Житомир, Житомирская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Обов'язки : Представляє інтереси компанії на ринку Житомирської області.Сприяє укладанню контрактів з потенційними клієнтами, здійснює продажі продукції за узгодженою номенклатурою.

Контролює дебіторську заборгованість.Створює сприятливе враження про компанію та її товари в ділових колах і здійснює рекламу.

Проводить маркетингові дослідження та інформує керівництво про потенціал та тенденції розвитку ринку.Визначає місце товарів на ринку, вибирає оптимальні канали збуту, партнерів та форми співробітництва.

Надає інформацію про технічні вимоги до товарів та ціни, запити споживачів.Знає : Будову автомобіля.Базу потенційних клієнтів - споживачів паливно-мастильних матеріалів.

Чинне законодавство України, що регламентує підприємницьку діяльність.Нормативно-правовіакти та документи з регулювання функціонування підприємств торгівлі та організації продажу непродовольчих товарів.

Законодавство про захист прав споживачів.Порядок укладання та оформлення контрактів.Принципи організації реклами.Методи вивчення кон'юнктури ринків.

Основи маркетингу.Психологію та етику ділового спілкування і ведення переговорів.Навики роботи з комп'ютером, КПК, системами зв'язку.

Вимоги : Повна вища освіта (магістр, спеціаліст).Висока організованість та працездатність.Стаж роботи за професією не менше 2 років.

Власне авто обов'язково.Ми пропонуємо : Стабільну роботу у дружньому колективі.Зрозуміла та прозора система нарахування заробітної плати - ставка +відсоток.

Компенсаційний пакет на авто, телефон, інтернет.Можливість навчання та вдосконалення своїх знань.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява