Психолог, дефектолог, сурдологопед, тьютор, терапіст, супроводжуючий для дитини
Айранджогло, приватна особа
Львов, Львовская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : Шукаємо тьютора для хлопчика 7 рочків. Людина, яка буде супроводжувати дитину у навчальному закладі та працювати вдома.

Надається перевага психологам, корекційним педагогам, людям з досвідом у цій сфері. Навчаємо нашій індивідуальній програмі.

Вік від 22 до 35 років.Умови роботи : - Графік роботи з 10.00 до 19.00 по будніх (3 дні на тиждень понеділок, вівторок, середа)- перерва 1,5 години поки дитина спить.

 • Розраховуємо на співпрацю від року і більше.- Вітається наявність власних дітей.- Працюємо за індивідуальною програмою поведінкового терапевту з Ізраїлю.
 • Хлопчик активний, життєрадісний, намагається розмовляти, з ним легко можна знайти спільну мову.Обов’язки : - Працювати згідно індивідуально розробленої програми,- бавитися, ходити на прогулянки,- супроводжувати у школі,- розігрівати їжу, заводити в туалет, вкладати на обідній сон.
 • Підтримувати порядок в дитячій кімнаті.- Чесно та старанно виконувати свою роботу,- Бути сміливою в комунікації з дитиною.
 • Ми ж в свою чергу обіцяємо забезпечити максимально комфортні умови роботи. Усі матеріали для роботи надаються. Після успішно пройденої співбесіди людина навчається індивідуальної програми нашими спеціалістами.

  Для спеціалістів з досвідом у даній сфері оплата обговорюється індивідуально.Валерія 097 765 60 37

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява