Scrum Master
Connectis
Odesa, UA
5 днів тому
source : Just Join IT

Agile (advanced)

Scrum Master (advanced)

Twoje obowiązki

  • Udział w realizacji projektów z branży medialnej / rozrywkowej
  • Odpowiedzialność za nauczanie i egzekwowanie wartości i zasad Agile, przy jednoczesnym promowaniu samoorganizacji i nieustannym podnoszeniu standardów pracy
  • Współpraca z zespołami w celu usprawniania procesów i budowania środowiska wzmacniającego samoorganizację i transparentną komunikację
  • Identyfikacja, monitorowanie i usuwanie przeszkód dla osiągnięcia sukcesu funkcji / projektu i zespołu
  • Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera
  • Wysoki poziom kompetencji miękkich, bardzo dobra komunikatywność
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie z rozporoszonymi zespołami oraz różnymi kulturami
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym C1 / C2
  • Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
  • Indywidualną opiekę po stronie Connectis
  • Możliwość pracy 100% zdalnie
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny
  • Повідомте про це

    Надіслати заяву