Вихователь початкової школи
Міжнародний ліцей МАУП
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Міжнародний ліцей "МАУП" запрошує до своєї команди Вихователя початкової школи. Маленькі, творчі, розумні учні чекають на свого вихователя - яскраву особистість, доброго і мудрого порадника, лідера виховного процесу, відповідального і відкритого до світу!Саме вихователь допомагає ліцеїстам бути гнучкими у змінах, легко адаптуватися, вміти навчатися та стати успішними у майбутньому.

Вимоги : - Любов до дітей і своєї справи- Вища педагогічна освіта- Відповідальне ставлення до роботи- Вміння вчитися упродовж життя- Бажання розвиватися- Творчість, ініціативність, нестандартне мислення- Вміння працювати на кінцевий результат- Знання дитячої психології- Висока культура мовленняОбов'язки : - Ефективне навчання дітей (16 осіб)- Доброзичливе спілкування з батьками і колегами- Реалізація освітніх і креативних проектів- Підготовка учнів до участі у конкурсах та заходах Ліцею- Організація дозвілля учнів (свята, екскурсії)- Робота з ліцейною документацієюЛіцей пропонує : - Високу заробітну платню- Графік роботи з 12.

00 до 19.00, вихідні - сб, нд.- Офіційне працевлаштування- Оплачувана відпустка та лікарняний лист- Комфортні умови праці- Повне матеріально-технічне забезпеченняЯкщо Вас зацікавила наша пропозиція, чекаємо на Вас!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява