Провідний спеціаліст відділу ринку та оцінки земель
Нова державна служба України
Краматорск, Донецкая область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиВища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю Землевпорядкування та / або Землевпорядкування та кадастр та / або Геодезія та землеустрій та / або Геодезія, картографія та землевпорядкування та / або Правознавство та / або Економіка та підприємництво Вимоги до компетентностіБез вимог до досвіду роботи.

 • Вільне володіння державною мовою Посадові обов'язкиВідповідно до основних завдань та обов’язків провідний спеціаліст відділу : надає консультативну допомогу структурним підрозділам, територіальним структурним підрозділам Головного управління з питань, що належать до компетенції відділу;
 • здійснює збір, систематизацію, узагальнення та надання Держгеокадастру звітної інформації : -про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та прав оренди на них;
 • про продані земельні ділянки державної та комунальної власності на земельних торгах;-про хід проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів;
 • про хід проведення нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів населених пунктів;
 • фінансування робіт з нормативної грошової оцінки земель в межах та за межами населених пунктів;-складання та виконання план-графіків проведення робіт з нормативної грошової оцінки.
 • Відповідає за ведення як загального діловодства, так і діловодства за зверненням громадян, та контроль за виконанням документів згідно з резолюціями керівництва.

 • за дорученням начальника Головного управління та начальника відділу розглядає звернення, клопотання, доручення Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України, Держгеокадастру, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб, з питань, що належать до компетенції відділу.
 • Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуСтрокове призначення, шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу відповідно до законодавства.

  Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді становить не більше двох місяців після відміни карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

  Умови оплати праціПосадовий оклад згідно штатного розпису Головного управління 5100;Надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу , постанови Кабінету Міністрів України від 18.

  01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами та доповненнями) Термін подачі заявок : 2020-09-03

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява