Менеджер по закупкам
Дукор, ООО
Киев, Киев
21 годин тому
source : Jobs.org.ua

Наша компанія Дукор виробляє та імпортує дитячо-спортивне обладнання і звукоізоляційні матеріали. На ринку ми з 2009 року і є професіоналами своєї справи.

Наша компанія один з лідерів ніші і маємо велику базу задоволених клієнтів.Ми постійно ростемо та розвиваємось. Зараз ми в пошук Менеджера з постачання та логістики.

У нашому колективі працюють люди з великим досвідом і є фахівцями своєї справи. І тому, ми шукаємо людину, яка хоче стати частиною професійної команди.

Обов'язки : - Організація і контроль своєчасного забезпечення виробництва товарно-матеріальними ресурсами.- Проведення тендерів і пошук постачальників з найкращими умовами : термін, ціна, якість, умови оплати.

 • Проведення переговорів, ефективна комунікація з постачальниками.- Зниження рівня витрат по діючим контрактам.- Контроль цін.
 • Робота з бухгалтерською документацією. Робота в 1С.- Проведення інвентаризацій на складах з подальшими аудиторськими перевірками.
 • Управління роботою водія компанії / внутрішньою логістикою (офіс-склад-виробництва).- Робота з Новою поштою.- Робота з транспортно-експедиційними компаніями, пошук авто для доставки продукції компанії клієнтам по всій Україні.
 • Наш кандидат володіє : - досвідом у закупівлях у виробничих компаніях від 2х років;- знанням системи побудови закупівель у виробничих компаніях;
 • вміння працювати в стислі терміни, приймати відповідальні рішення;- добрими знаннями 1С 8.2. / exel;- стресостійкістю;- відмінними аналітичними здібностями;
 • високими комунікативними навичками та має практику ефективних переговорів;- продуктивний та командний гравець! Ми пропонуємо : - достойний рівень заробітної плати (ставка+ КРІ);
 • повну інформаційну підтримку офісу та виробничих підрозділів компанії;- можливість підвищення кваліфікації, отримання нових знань;
 • офіційне працевлаштування;- сучасний офіс та техніка у мальовничому місці;- Графік роботи - ПН - ПТ 9.00 - 18.00.Місце роботи м.
 • Житомирська, Брест - Литовське шосе, 8аОфіс в 5 хвилинах їзди від м. ЖитомирськаШановний кандидате, відправляй своє резюме, якщо ти дійсно зацікавлений в цій посаді і маєш необхідні навички.

  У резюме просимо вказати рівень очікуваної заробітної плати. Дякуємо!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява