Покоївка у готель, Барселона
ФОП Мороз І.Ю.
Украина, Ивано-Франковск
2 днів тому
source : Jobs.ua

Іспанія - Покоївка.Місце роботи - Барселона.Покоївка в Барселона.Обов&#;язки : - Виконання різних робіт з прибирання. (Підмітання, прибирання пилососом, миття підлог)- Перевірка стану номером згодна стандартів.

Кого шукаємо? Вимоги- Швидке та ввічливе обслуговування гостей відповідно до стандартів F&B.- Попередній досвід роботи на такій самій або аналогічній посаді.

 • Одна людина на групу з чотирьох має знати англійську на дуже хорошому рівні.Що ми пропонуємо?- Трудовий договір відповідно до іспанського законодавства.
 • робота у міжнародній компанії.Заробітна плата 8,86 євро на годину на руки.- 30-40 робочих годин на тиждень.- Робота в готелях Барселони.
 • Графік 5 робочих днів на тиждень (вихідні плаваючі)- Одяг : видає роботодавець.- Житло : безкоштовна кімната на 3-4 особи.

  Важливо️Всім працівникам необхідно буде оформити статус тимчасового захисту в Іспанії.Є можливість надати житло, щоб люди приїхали та змогли жити доки оформлюють документи!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява