Бухгалтер
Children's Dream
Тернополь, Тернопольская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : - Має бухгалтерську освіту (економічну).- Має досвід роботи на посаді бухгалтера від 2-ох років у виробничій компанії.

 • Працює з програмами 1С, Клієнт-Банк, М.Е.Док.- Має досвід ведення ФОП на єдиній та загальній системі з ПДВ.- Особисті якості : чесність, порядність, відповідальністьМи пропонуємо : - офіційне працевлаштування- графік роботи : понеділок п’ятниця, 9 : 00 17 : 00- цікавий досвід та особистий розвиток- конкурентну заробітну платуОбов’язки : - Самостійно та в повному обсязі веде облік необоротних активів, запасів, коштів, розрахунків та інших активів, власного капіталу та зобов’язань, доходів та витрат за прийнятою формою бухгалтерського обліку;
 • Забезпечує повне та достовірне відображення інформації, що міститься у прийнятих до обліку первинних документах;- За погодженням з директором підприємства подає в банківські установи документи для перерахування коштів відповідно до договірних зобов’язань.
 • Бере участь у проведенні інвентаризації активів і зобов’язань, оформленні матеріалів, пов’язаних з нестачею та відшкодуванням втрат від нестачі, крадіжки й псування активів підприємства.
 • Формує та подає в терміни звітності (бухгалтерська, податкова).- Здійснює контроль за рухом коштів по рахунках та через касу підприємства.
 • Проводить економічний аналіз діяльності підприємства.- Забезпечує підготовку оброблених документів, реєстрів і звітності для зберігання їх протягом установленого терміну.
 • Бере участь в автоматизації процесів обліку.- Бере участь у розробці прайсів на продукцію підприємства.- Комунікує з партнерами стосовно фінансово-господарської діяльності підприємства (заборгованість, рахунки, акти виконаних робіт, акти звірки та інше).
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява