Фізичний терапевт, реабілітолог
Gavrichenko centre
Украина, Кременчуг
4 дня назад
source : Jobs.ua

Вимоги, побажання : Вища освіта, неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст, бакалавр), спеціалізація Фізична реабілітація .

Комунікабельність та відповідальність, ініціатива.Знання анатомії та фізіології.Готові взяти студента.Бажання навчатись та розвиватись.

Обов&#;язки : Детальне вивчення історії хвороби та ведення пацієнта.Проведення лікувальних процедур з метою усунення, припинення або зменшення болю, відновлення функцій організму.

Проведення реабілітаційних заходів у пацієнтів з порушеннями опорно-рухового апарату, ортопедичними вадами, травмами та неврологічними захворюваннями.

Умови : Офіційне працевлаштування.Безкоштовне навчання.Комфортні умови праці.Розвиток у сфері реабілітації.Робота у дружньому колективі компанії, яка успішно розвивається.

Повна або часткова зайнятість.

Сообщите об этом задании
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Подать заявку
Мой email
Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
Продолжить
Форма заявки