Обвалювальник м'яса у Київ
Новус
Киев, Киев
13 годин тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо на роботу у Київ!Компанія NOVUS мережа супермаркетів з міжнародним досвідом. В наших магазинах клієнт завжди забезпечений широким вибором товарів, їх свіжістю та приємною атмосферою.

Тому, асортимент, європейська якість, чистота залів та ненав’язливе обслуговування це те, що робить нас унікальними та неповторними.

У зв’язку із постійним розширенням мережі NOVUS, ми активно шукаємо нових працівників в нашу перспективну команду. Якщо ж ти в пошуках стабільної роботи, ми радо запропонуємо її тобі.

 • У нас ти будеш : - Обвалювати і обробляти напівтуші худоби та птиці всіх видів;- Готувати м’ясні напівфабрикати (фарш, рулети);
 • Видавати продукцію на вітрину;- Контролювати якість продукції та терміни придатності;- Підтримувати чистоту на робочому місці.
 • Ми гарантуємо : - Повне дотримання законодавства (офіційне працевлаштування, оплата відпустки та страхові виплати у разі хвороби);
 • Офіційну та стабільну заробітну плата, яка виплачується 2-чі на місяць (аванс та зарплата);- Позмінний графік роботи і можливість часткової зайнятості;
 • Корпоративне навчання (тренінги, ознайомчі екскурсії) та кар'єрне зростання;- Комплексні обіди та робочу форму за рахунок компанії;
 • Допомогу з житлом для іногородніх працівників.Графік роботи : 7 / 7, по 12 годин (1 год. обідньої перерви), вихідні плаваючі.
 • Телефонуй 050 417 15 05 або ж направляй своє резюме.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява