Менеджер активных продаж (В2В)
Лентум Групп, ООО
Винница
4 днів тому
source : find-job.com.ua

Компанія Лентум Групп відкриває конкурс на вакантну позицію менеджера активних продажів В2В. У зв’язку з розширенням ми шукаємо нового перспективного та вкрай працездатного учасника команди.

Компанія займається виробництвом та реалізацією пакувальних матеріалів для підприємств країни та зарубіжжя. Основні позиції скотч пакувальний та стрейч-плівка.

Режим роботи з понеділка по п’ятницю з 9 : 00 до 18 : 00. Проте основними критеріями оцінки роботи спеціаліста з продажу є обсяг продажів, розширення клієнтської бази, регулярне зростання.

Хочемо бачити відповідальну людину, готову розвиватися, людину, яка займає активну життєву позицію і не чекає, поки успіх прийде до неї сам, а впевнено прокладає до неї свій шлях, розділяє переконання, що спілкування та продажі це найцікавіші та найнатхніліші у світі заняття, адже тільки вони можуть так заряджати енергією, людину, яка не соромиться заробляти для себе особисто і для своєї компанії.

Важливо.

Вітається досвід роботи у сфері продажу та обробка клієнтського потоку.

Гідна оплата праці від 10 000 грн. в перший час і до меж, які обумовленні лише натхненням, працездатністю, особистою енергією й власним невгамовним бажанням кандидата в досягненні неймовірних висот.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява