Специалист по тендерным процедурам
Центр екстреної медичної допомоги та медицини кататсроф, КНП ХОР
Харьков, Харьковская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Требования : Вища освіта (юридична чи економічна буде перевагою)Знання законодавства у сфері публічних закупівель;Наявність сертифікатів про підтвердження проходження профільних навчань та підвищення кваліфікації буде перевагою;
 • Вже наявний досвід роботи у сфері моніторингу закупівель / Замовника / Учасника від 1-го року;Відмінні письмові та комунікаційні навички, досвід публічних виступів;
 • Обовязки : Підготовка відповідних документів щодо проведення закупівель, у тому числі тендерної документації / тендерної пропозиції, внесення змін та надання роз'яснень до тендерної документації (у разі наявності вимог / скарг закупівлі) : - Розробляє недискримінаційні кваліфікаційні вимоги до виробників / постачальників / продуктів / послуг.

 • Проводить закупівельні процедури в електронній системі публічних закупівель на користь замовників відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі".
 • Забезпечує оприлюднення / розміщення / внесення змін інформації та документів в електронній системі закупівель (кабінет замовника / кабінет учасника тощо), дотримуючись вимог щодо термінів оприлюднення інформації передбачених законодавством.
 • Розглядає тендерні пропозиції та визначає переможця закупівлі.- Аналізує результативність закупівельної діяльності та виявляє ризики публічних закупівель.
 • Взаємодіє з контролюючими органами, структуровано надає необхідну інформацію.- Постійно моніторить зміни у закупівельному та суміжному законодавствах.
 • Кваліфікаційні вимоги : Вища освіта (юридична чи економічна буде перевагою)Наявність сертифікатів про підтвердження проходження профільних навчань та підвищення кваліфікації буде перевагою;
 • Условия работы : Офіційне працевлаштування;Повний соціальний пакет;Пятиденний робочий тиждень з 08.00 до 16.30. Субота, неділя - вихідні

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява