Оператор асфальтоукладчика
Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56
Хмельницкий, Хмельницкая область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо на високооплачувану роботу спеціаліста на вакантну посаду оператор асфальтоукладчика Вимоги до кандидатів : - Професійно-технічна освіта- Досвід роботи по даному напрямку від 2 років- Професійні знання будови, технічних характеристик машини, принцип роботи машини- Наявність відповідного посвідчення- Виконання робіт з улаштування поверхневої обробки дорожнього покриття- Вміння працювати в команді.

Системність.- Орієнтованість на результат. Стресостійкість. Комунікабельність.- Відрядження по Україні. Функціональні обов'язки : - Проведення щоденного технічного обслуговування транспортного засобу закріпленого за працівником та утримування його в належному стані- Дотримання правил дорожнього руху- Дотримання техніки безпеки при обслуговуванні та ремонті транспорту- Підвищення кваліфікації відносно обслуговування техніки та змін у правилах дорожнього руху Компанія пропонує : - Високий рівень заробітної плати- Дружній колектив- Забезпечення житлом За додатковою інформацією звертатися за контактними номерами : 067-38-32-398 - Іван Євгенович067-67-24-289 - Олександр Миколайович067 - 427-82-87 - Світлана

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява