Продавець-касир в кав'ярню-пекарню (вечірня зміна)
Morpho Bakery
Львів, Україна
19 годин тому
source : Jobs.lviv.ua

MORPHO Bakery шукає в команду Продавця-касира в кав'ярню-пекарню на вечірню зміну (абсолютно безпечно) з перспективою на повний робочий день в денну зміну, в новий заклад.

Якщо Ви випромінюєте позитив та любите людей; легко знаходите спільну мову із незнайомцями; прагните постійного розвитку та досягнення високих цілей - тоді ми хотіли б почути Вас.

 • Ми вкладаємо час та досвід в своїх людей та створюємо сприятливі умови, аби кожен став найкращою версією себе. Базові вимоги до кандидата : 22-36 років;
 • без шкідливих звичок, в т.ч. куріння; бажано проживання в пішій відстані від місця роботи. Що тобі прийдеться робити? обслуговувати гостей на винятковому рівні з 20 : 00-00 : 00;
 • проводити розрахунки; контролювати якість на рівні роботи із гостями та видача замовлень; постійно вчитися та вдосконалюватись;
 • приймати активну участь у розвитку бізнесу. Що ми пропонуємо? сучасні умови роботи у динамічному торговому місці м.Львова;
 • молоду та прогресивну команда; достойна винагорода обмежена лише рівнем ваших можливостей (фіксована ставка, відсотки, премії).

  постійне навчання за рахунок компанії; розваги, адже чудова робота не повинна обмежуватись лише роботою; кар'єрний ріст та можливість стати партнером в майбутньому.

  Якщо ми cподобаємось один одному, то швидше за все, - це вже надовго : ) І ми впевнені, що це лише для найкращих намірів.

  Долучайся та відчуй різницю в досвіді.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява