заступник начальника відділу виконання бюджету та бюджетно- фінансової звітності фінансово-економічного управління
Нова державна служба України
Днепр, Ukraine
3 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта-вища освіта не нижче магістра

Досвід роботи-досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

Володіння державною мовою-вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

1. Забезпечувати контроль за веденням бухгалтерського обліку з виконання бюджету в Головному управлінні (ведення книги Журнал-головна , меморіальні ордери, накопичувальні та обігові відомості по всіх субрахунках).

Забезпечувати контроль за складанням та наданням квартальних та річних Звітів про виконання бюджету Пенсійного фонду (1ПФ, 2ПФ).

2. Забезпечувати контроль за формуванням щомісячної потреби в коштах на виплату пенсій та грошової допомоги. Забезпечувати аналіз обґрунтованості потреби на виплату пенсій та допомоги.

3. Забезпечувати контроль за щоденним розподілом коштів на виплату пенсій та грошової допомоги між установами, уповноваженими на виплату пенсій.

4. Здійснювати перевірку особових справ, відомостей, актів звірок з банківськими установами, списків, платіжних доручень на фінансування пенсій іноземним пенсіонерам, що проживають на території області.

5. Забезпечувати контроль за веденням розрахунків відшкодування відсотків АТ Ощадбанк за користування тимчасово-вільними коштами.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокове

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад 6 700 грн.

Надбавка за ранг державного службовця від 500 до 800 грн.

Надбавка за вислугу років 3 відсотки посадового окладу державного службовця за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу.

Надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу (зі змінами)

Термін подачі заявок : 2021-04-27

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява