НАЛАГОДЖУВАЛЬНИК ВЕРСТАТІВ ТА МАНІПУЛЯТОРІВ
ИНТЕРПАЙП
Марганец, Днепропетровская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія ІНТЕРПАЙП ЧАО НІКОПОЛЬСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД НРЗ ключове підприємство машинобудівного комплексу Інтерпайп. Воно забезпечує запчастинами та змінним обладнанням потреби всіх виробничих активів компанії, таких як Дніпросталь, Нижньодніпровський трубопрокатний завод, Ніко Тьюб та ін.

З початку військових дій колектив НРЗ також виготовляє та відправляє на передову для ЗСУ пластини для бронежилетів, конструкції для річкових переправ, запчастини та ін.

Завод працює на 100%, безперебійно виплачує зарплату, забезпечує безоплатну доставку працівників, які проживають у Марганці, Покрові та інших населених пунктах Нікопольського району.

У складі всього багатотисячного колективу Інтерпайп допомагає зміцнювати вітчизняну економіку та добиватися перемог на фронтах.

 • НРЗ відкриває прийом персоналу та пропонує роботу на вакансії : НАЛАГОДЖУВАЛЬНИК ВЕРСТАТІВ ТА МАНІПУЛЯТОРІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ МОДЕЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ Основні задачі : наладка механічних і електромеханічних облаштувань верстатів з програмним управлінням для обробки складних деталей із застосуванням різноманітного різального інструменту;
 • коригування режимів різання за результатами роботи верстата; виявлення несправностей в роботі електромеханічних пристроїв;
 • перевірка верстатів на точність, маніпуляторів на працездатність і точність позиціонування знати правила строповки, підйому, переміщення вантажу, пристрій і правила безпечної експлуатації вантажопідйомних засобів і механізмів Що ми очікуємо від Вас?

  Освіта : Професійно-технічна освіта. Виробничо-технічне навчання по цій професії і допуск на роботи з вантажопідіймальними механізмами, керованими з підлоги, кваліфікаційну групу по електробезпеці не нижче II.

  Досвід роботи : не менше 1 року. Наявність посвідчення за фахом Налагоджувальник 5 розряду. Компанія пропонує :

 • Офіційне працевлаштування з 1-го робочого дня відповідно до КЗпП
 • Гарантована заробітна плата на картку 2 рази на місяць
 • Щорічна оплачувана відпустка та оплата лікарняних листів
 • Дотації на харчування
 • Корпоративний транспорт (напрямки : Марганець, Покров)
 • Медстраховка (частково страховий внесок сплачує підприємство)
 • Навчання нових професій, а також підвищення розряду (за рахунок коштів компанії)
 • Графік роботи : 1 змінний 5 ти денний.
 • Робоче місце у м.Нікополь. ТОВ ІНТЕРПАЙП ПрАТ НІКОПОЛЬСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД безперервно-розвивається Підприємство, що безперервно-розвивається, спеціалізується на виготовленні та реставрації промислового обладнання металургійної, гірничодобувної, машинобудівної, хімічної, нафтовидобувної, переробної та інших галузей.
 • Готові розглядати спеціалістів, які приїхали з інших регіонів. Чекаємо на ваші відгуки : Моб. 067482 60 24 Мене звуть Вікторія, буду рада відповісти на Ваші запитання. Вітаються відгуки з резюме.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява