Junior Frontend Developer - Angular
Sunrise System sp. z o.o. sp. k.
Kyiv, Ukraine
21 годин тому
source : Just Join IT

Zakres obowiązków :

  • Projektowanie rozwiązań z użyciem technologii : Angular, TypeScript, Bootstrap;
  • Refaktoryzacja, optymalizacja i ulepszanie istniejącej bazy kodu w celu utrzymania i skalowania;
  • Współpraca z UX / UI Designerem w procesie przenoszenia User Stories na makiety oraz ich implementację;
  • Dokumentowanie tworzonych rozwiązań;
  • Przeprowadzanie code review;
  • Współpraca z działem odpowiedzialnym za infrastrukturę.
  • Wymagane kwalifikacje :

  • Dobra znajomość JavaScript oraz TypeScript;
  • Znajomość HTML5 i CSS3;
  • Znajomość SASS;
  • Doświadczenie w pracy z Angular2+;
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem REST;
  • Doświadczenie w pracy z GIT;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji techniczne.
  • Wyjątkowym atutem będzie :

  • Znajomość webpack lub gulp;
  • Znajomość Node.js;
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych;
  • Podstawowa znajomość PHP / Symfony.
  • Co możemy Ci zaproponować :

  • Dogodne, wspólnie wynegocjowane warunki współpracy typ umowy, wynagrodzenie, benefity;
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz pozwalające rozwijać umiejętności z zakresu programowania;
  • Projekty dzięki, którym będziesz mógł się rozwijać oraz wykazać kreatywnością;
  • Brak nadgodzin i realny work & life balance.
  • Samodzielność i swobodę przy realizacji powierzonych zadań;
  • Nie tylko doświadczony, ale także zgrany zespół, czekający na nowe osoby;
  • Pracę w pełni zdalną;
  • Pracę w stabilnej i perspektywicznej firmie, w szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO / SEM);
  • Liczne benefity pozapłacowe (m.in. pakiet medyczny LuxMed, bonusy MyBenefit).
  • Повідомте про це

    Надіслати заяву