Касир (ТК "Буковель")
CARTEL
Украина, Буковель
6 днів тому
source : Jobs.ua

Холдинг CARTEL лідер у сфері ресторанного та розважального бізнесу на ТК Буковель запрошує на роботу касира.Вже близько 10 років наша компанія веде активну діяльність у сфері ресторанного бізнесу, запорукою успіху якої є організованість та професіоналізм нашої команди.

Ми відкриті для ініціативних та творчих фахівців, що прагнуть до професійного зростання.Вимоги до кандидата : Досвід роботи на касіВміння працювати з великим обігом готівкиЗнання касової дисципліни та програм розрахункуКомунікабельність, ввічливість, відповідальність.

Функціональні обов’язки : проведення розрахунково-касових операцій;робота з готівкою;якісне обслуговування гостей на касі.

Умови роботи : постійна або сезонна робота на території ТК Буковель молодий і дружний колективбезкоштовне проживання та харчуваннязаробітня плата 10080-

12000 грн (залежно від закладу)Просимо надсилати резюме з фотографією

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява