Супервайзер
Лео Трейд, ДП (Східні Ласощі, КФ, ТзОВ)
Житомир, Житомирская область
12 годин тому
source : Jobs.org.ua

Якщо Ви вважаєте, що спроможні поборотися за вакансію Супервайзера із заробітною оплатою 25 000 грн (випробувальний період, в подальшому + 25 000 грн) тоді наступна інформація саме для Вас.

У зв’язку із розширенням компанії, ми шукаємо амбітного працівника з успішним досвідом роботи від 3 років у продажах, який реально вміє працювати з ТА, надихати їх та мотивувати.

Він точно знає як чітко розділяти задачі у команді і ще краще вміє їх контролювати. Підбір персоналу для нього це професійне хобі, а організація процесу прямих продаж доведена до досконалості.

Стан дебіторської заборгованість його команди знаходить повагу у клієнтів, а виконання плану продаж у конкурентів.Він аналітично мислить, стресостійкий і найголовніше : він вміє самостійно приймати рішення та нести за них відповідальність.

Якщо Ви точно підходите під ці критерії, то надсилайте Ваше резюме за телефоном (Viber) : +380673401991+380502984720або на електронну пошту : откликнуться Ми успішна компанія, один з лідерів ринку (ТОП 20) провідний виробник та дистриб’ютор продуктів харчування (печиво, тістечка, круасани, торти, вафлі, халва та інше).

Ми реально шукаємо кращих з кращих, які дійсно варті адекватної винагороди за відмінно виконану роботу. Які відчувають, що працюють не за ті кошти на теперішніх місцях праці і готові досягати більшого.

Які комунікабельні, цілеспрямовані і працюють виключно на результат.Велике прохання до кандидатів врахуйте, що вся надана Вами інформація буде ретельно перевірятися.

Ваші рекомендаційні листи будуть неодмінно розглянуті.Якщо Ви готові і впевнені у собі то що робите зараз ще тут?P.S. Компанія також окремо компенсує вартість палива, яке Ви потратите в процесі роботи та амортизацію Вашого авто.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява