Головний спеціаліст відділу комунікації та взаємодії з громадськістю адміністрації
Нова державна служба України
Вышгород, Киевская область
22 годин тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта - вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра.Досвід роботи - без досвіду роботи.

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою.Володіння іноземною мовою - не обов'язково. Посадові обов'язкиБере участь в підготовці до проведення нарад (зустрічей, виїздів, делегацій, візитів) голови райдержадміністрації.

Забезпечує інформованість про внесення змін до запланованих заходів.Здійснює аналіз, моніторинг та прогнозування суспільно-політичних процесів у районі.

Узагальнює громадську думку та реагування різних верств населення на актуальні питання суспільного життя, здійснює оцінку можливих наслідків прийнятих соціальних та політичних рішень.

Здійснює взаємодію райдержадміністрації з політичними партіями та громадськими організаціями у питаннях, що належать до компетенції відділу.

Здійснює методичне забезпечення діяльності громадської ради при райдержадміністрації.Здійснює моніторинг проведення мирних зібрань, організовує у встановленому порядку разом з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації розгляд вимог учасників, зазначених акцій та інформує про результати.

Готує матеріали для висвітлення місцевими засобами масової інформації про діяльності адміністрації з метою забезпечення конституційного права громадян на задоволення їх інформаційних потреб.

Проводить моніторинг інтернет-ресурсів, соціальних мереж та засобів масової інформації.Забезпечує інформаційне наповнення офіційного веб-сайту Вишгородської районної державної адміністрацій та оприлюднює в мережі Інтернет інформацію про суспільно-політичний, соціально-економічний та культурний розвиток району та держави в цілому.

Виконує інші доручення начальника відділу комунікації та взаємодії з громадськістю, керівника апарату, заступника голови адміністрації.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб'єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни дії картину.

Умови оплати праціВідповідно до Закону України Про державну службу та постанови Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 16 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р.

15 . Термін подачі заявок : 2020-07-16

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява