Адміністратор магазину (вул. Мечникова, 118)
EVA, Линия магазинов
Ирпень, Киевская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо на посаду Адміністратор торгового залу. Маєш досвід роботи із касою? Саме час кар'єрно зростати! EVA запрошує тебе на посаду адміністратора торгового залу.

Можливе працевлаштування з мінімальним досвідом роботи! Посада адміністратора створена для тебе, якщо : Маєш середню / середню спеціальну / вищу освіту.

Раніше працював (ла) на адміністративній посаді(торгівля) рік і більше. Вмієш базово користуватись компьютером (володіння Word, Excel, ел.

пошта на початковому рівні). В роботі знадобиться : Клієнтоорієнтованість, управлінські здібності, націленість на результат, відповідальність, доброзичливість, стресостійкість.

Що потрібно робити : Вміти організувати роботу персоналу в торговому залі (контролювати викладку товару, слідкувати за наявністю цінників, представленістю асортименту, працювати з планограмами).

Консультувати покупців з питань товару. Працювати з касовим апаратом, складати касову звітність. Проводити інвентаризацію товару.

Організовувати процес навчання персоналу. Контролювати збереження ТМЦ. Працюй зручно - працюй позмінно! Давай з нами! Кар'єру краще будувати, а не ховати!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява