Продавець заприлавкової зони супермаркету "Велмарт"
RetailGroup
Чернигов, Черниговская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Торгова мережа супермаркетів ВЕЛМАРТ одна з найбільших роздрібних мереж в Україні запрошує до своєї команди Продавця відділу гастрономії.

Мрієш про компанію, яка гарантує стабільність, розвиток та своєчасну виплату заробітної плати? Рушай до нас! Ми гарантуємо : - Високу оплату праці, яку ти отримаєш вчасно 100%- Забезпечення спецодягом по сезону- Широкі можливості кар'єрного та професійного росту- Безкоштовне навчання за рахунок компанії- Зручний графік роботи Що необхідно робити : - Викладка товару згідно стандартам, прийнятим в компанії- Контроль і дотримання термінів придатності- Участь у проведенні інвентаризацій- Підтримка порядку і чистоти ввіреного відділу- Обслуговування покупців Для нас важливо, щоб наш співробітник був : - Відповідальним- Активним та уважним- З бажанням працювати і розвиватися в сфері торгівлі Місце роботи : м.

Чернігів, вул. Незалежності, 32 (р-н. Масани) Більш детальна інформація за телефоном : 067 413 16 93, юлія Дзвони зараз!Приходь до нас на співбесіду сьогодні!Ми чекаємо саме тебе!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява