Начальник відділу з питань гігієни праці
Нова державна служба України
Николаев, Ukraine
4 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра за напрямом : медицина, санітарна гігієна. Досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Вільне володіння державною мовою.

Вимоги до компетентності

Лідерство. Управління організацією роботи. Робота з великими масивами інформації. Ведення діалогу. Командна робота.

Посадові обовязки

Організація та участь у реалізації першочергових заходів щодо профілактики професійних захворювань, масових неінфекційних захворювань (отруєнь), радіаційних уражень людей, запобігання шкідливому впливу на стан здоров’я і життя людини факторів виробничого середовища шляхом виконання покладених на управління завдань.

Здійснення загального керівництва роботою Відділу та розподіл функцій між працівниками Відділу.

Здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю юридичними особами, у тому числі їх структурними та відокремленими підрозділами, які не є юридичними особами, та фізичними особами, які використовують найману працю.

Здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства з охорони праці в частині безпечного ведення робіт, гігієни праці, промислової безпеки, безпеки робіт у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення.

Здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері гігієни праці.

Здійснення розгляду документів для визнання лабораторій атестованими на право проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу (у разі надходження).

Здійснення дозиметричного контролю робочих місць та доз опромінення працівників (у разі одержання відповідного обладнання).

Узгодження програм радіаційного контролю, графіків проведення дозиметричного контролю та контролю рівнів опромінення персоналу рентгенологічних кабінетів.

За дорученням керівництва співпраця з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями і громадянами на території здійснення нагляду з питань додержання законодавства про працю, охорони та гігієни праці.

Участь в організації профілактичних попередніх (періодичних) медичних оглядів працівників , зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі та щорічному обов’язковому медичному огляді працівників віком до 21 року.

Аналіз показників своєї роботи. Проведення роботи щодо визначення та оцінки виробничих факторів несприятливого впливу на здоров’я людини, навколишнього середовища та вжиття заходів щодо їх усунення.

Збір, обробка, аналіз та використання інформації. Проведення превентивної роботи з питань гігієни праці (проведення семінарів, нарад, надання консультацій, тощо).

Складання санітарно-гігієнічної характеристики умов праці для подальшого визначення зв’язку захворювання з умовами праці та розслідування обставин та причини виникнення гострих і хронічних професійних захворювань та отруєнь.

Внесення роботодавцю або уповноваженому ним органу приписів про усунення виявлених порушень, що підлягають обов’язковому виконанню.

Застосування заходів впливу за результатами здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю, охорони та гігієни праці у зв’язку із порушенням чинного законодавства.

Вжиття заходів щодо недопущення виникнення корупції. Забезпечення збереження службової інформації.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково.

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад 7050 грн., надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до ст. 52 Закону України Про державну службу , надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами).

Термін подачі заявок : 2021-04-14

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява