Стоматолог дитячий
Радійовська Ірина Миколаївна
Украина, Тернополь
4 дня назад
source : Jobs.ua

Нам по дорозі, якщо : Вам подобається спілкуватися і ви можете знайти спільну мову з будь-якою дитиною.Ви енергійна і відкрита людина.

Ви позитивні, навіть якщо поганий настрій або щось йде не так, як планувалося.Незалежно від часу доби (ранок, вечір) ви повні сил і вам зовсім не складно посміхнутися під час вітання іншої людини.

Ви хочете бути частиною великого установи, яка змінює життя людей в нашому місті на краще. Повертає людям здоров’я і радість життя.

Вимоги до кандидата : Доброзичливе, дбайливе ставлення до пацієнтів клініки. Щире бажання зробити все, що в ваших силах, щоб вирішити його проблему.

Якщо для вас це складно, краще не витрачати час на співбесіду.Відповідальне ставлення до своїх обов’язків. % виконання внутрішніх стандартів сервісу.

Бажання і здатність освоювати нові комунікативні та сервісні навичкиПунктуальність по відношенню до клініки і пацієнтів : ви вчасно приходите в клініку вранці і не спізнюєтеся на загальні збори ввечеріВолодієте сучасними протоколами лікування та дружите з новими технологіямиПрагнете розвиватись у даному напрямку Амбіційність та бажання зароблятиДосвід роботи в стоматології від 2 років

Сообщите об этом задании
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Подать заявку
Мой email
Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
Продолжить
Форма заявки