Стоматолог дитячий
Радійовська Ірина Миколаївна
Украина, Тернополь
2 днів тому
source : Jobs.ua

Нам по дорозі, якщо : Вам подобається спілкуватися і ви можете знайти спільну мову з будь-якою дитиною.Ви енергійна і відкрита людина.

Ви позитивні, навіть якщо поганий настрій або щось йде не так, як планувалося.Незалежно від часу доби (ранок, вечір) ви повні сил і вам зовсім не складно посміхнутися під час вітання іншої людини.

Ви хочете бути частиною великого установи, яка змінює життя людей в нашому місті на краще. Повертає людям здоров’я і радість життя.

Вимоги до кандидата : Доброзичливе, дбайливе ставлення до пацієнтів клініки. Щире бажання зробити все, що в ваших силах, щоб вирішити його проблему.

Якщо для вас це складно, краще не витрачати час на співбесіду.Відповідальне ставлення до своїх обов’язків. 100% виконання внутрішніх стандартів сервісу.

Бажання і здатність освоювати нові комунікативні та сервісні навичкиПунктуальність по відношенню до клініки і пацієнтів : ви вчасно приходите в клініку вранці і не спізнюєтеся на загальні збори ввечеріВолодієте сучасними протоколами лікування та дружите з новими технологіямиПрагнете розвиватись у даному напрямку Амбіційність та бажання зароблятиДосвід роботи в стоматології від 2 років

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява