головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку № 1 фінансово-економічного управління
Нова державна служба України
Славянск, Ukraine
3 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра, бакалавра. Без вимог до досвіду роботи. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обовязки

1. Забезпечує ведення бухгалтерського обліку основних засобів, нематеріальних активів, об’єктів незавершеного капітального будівництва, інших необоротних активів, запасів та грошових документів в облікових регістрах та відображення в бухгалтерському обліку операцій фінансово-господарської діяльності по балансових та позабалансових рахунках.

2. Формує та аналізує оборотно-сальдові відомості по рахунках щомісячно. Оформлює первинні документи, забезпечує наявність документів, підтверджуючих правильність здійснення господарських операцій, своєчасність їх оформлення та їх відповідність.

Складає та оформлює меморіальні ордери 8 (авансові звіти по перетворенню скетч карток на ПММ), 9, 10, 13, 16, 17.

3. Складає на підставі даних бухгалтерського обліку державну статистичну звітність : 2-інвестиції (квартальна), 2-ОЗ ІНВ (річна), 4-мтп (річна), 2-тр (річна) та подає її в встановленому законодавством порядку.

4. Оформлює інвентарні картки обліку основних засобів та інших нематеріальних оборотних активів, визначає інвентарні номери, своєчасно вносить необхідні зміни.

5. Відображає в бухгалтерському обліку рух ПММ. Перевіряє та здійснює контроль ведення подорожніх листів службового автомобіля щодо списання пального згідно встановлених норм.

Забезпечує ведення журналу видачі подорожніх листів, журналу видачі талонів / скетч карток на ПММ.

6. Приймає участь у проведенні річних інвентаризацій товарно-матеріальних цінностей, при зміні матеріально відповідальних осіб, здійснює контроль за обліком матеріальних цінностей, які знаходяться на відповідальному збереженні у матеріально-відповідальних осіб, та звіряє з даними бухгалтерського обліку.

7. Оформлює укладання договорів з матеріально-відповідальними особами та договорів відповідального зберігання.

8. Забезпечує формування та аналіз щомісячної, квартальної та річної бюджетної та фінансової звітності Головного управління, її подання у встановлені строки до Пенсійного фонду України та інших установ в межах своїх функціональних повноважень.

Бере участь у формуванні пояснювальної записки до квартальних та річних звітів.

9. Оформлює довіреності на отримання матеріальних цінностей, забезпечує ведення журналу обліку виданих довіреностей.

10. Готує в межах своїх функціональних повноважень наказів, запитів, листів, відповідей на запити та скарги, службових записок.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

 • посадовий оклад відповідно до штатного розпису 5500 грн.;
 • надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 15 Деякі питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами);
 • інші надбавки, доплати та премії, передбачені статтею 52 Закону України Про державну службу у межах видатків на оплату праці.
 • Термін подачі заявок : 2021-04-30

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява