Охоронник
ТОВ Баярд-Дон
Украина, Каменка
5 днів тому
source : Jobs.ua

Опис роботи : Забезпечення контрольно-пропускного режимуЗабезпечення безпеки приміщення або територіїЗабезпечення безпеки співробітників і контроль ввезення і вивезення ТМЦВимоги до кандидата : Чоловіки-жінки до 45 роківДосвід роботи в охороні або в сфері забезпечення безпеки - потрібенВідсутність адміністративно-правових порушень і судимостіВідсутність медичних протипоказань і залежностейВміння та навички : Грамотна мова, вміння вирішувати конфліктні ситуації, навички роботи з обладнанням перевірки безпеки, акуратний і охайний, хороша фізична форма, уважність, спостережливість, чесність, дисциплінованість, відповідальність, стресостійкістьУмови : Вахта 21-21 діб м.

Черкаси , Кіровоградській, Полтавській, Вінницькій, Сумській, Чернігівській області.Проживання, аванси, премії (зп після вахти)Офіційне працевлаштування : Зп від - грн.

за змінуТел : з 9.00 до 19.00 пн-пт!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява